Шоу великих перевтілень на Новому каналі!

Шоумастгоуон

 ‐ 

Про проект

Творча команда "ШОУМАСТГОУОН" попереджає - це не змагання співаків, зірок на тему: "Хто крутіший?". Це велике шоу перевтілень. Вісім талановитих артистів будуть перевтілюватися в ідолів сцени усіх часів і народів - від Lady Gaga і Фредді Меркьюрі до Валерія Леонтьєва та Софії Ротару. Знамениті учасники представлять максимально складні й несподівані образи: набагато молодших або старших від себе, можливо навіть протилежної статі! Образи кожного наступного ефіру знаменитості будуть вибирати за допомогою жеребу.

Журі

У крісло журі сяде ведуча Нового каналу Оля Фреймут і комедійний актор театру і кіно, актор "Великої різниці", В'ячеслав Манучаров. Всього в шоу буде чотири судді. Керівник проекту розповідає, що коли з командою обговорюють деталі, кажуть - в шоу 12 знаменитостей.

- Тільки, вісім з них - роблять номери, а четверо - за столом журі. Журі - це голос народу. Це не класичне журі. Тут не буде "крові", жорстких коментарів, - пояснює Маша. - Вони досвідчені і мають право, моральне і професійне, висловлювати свою думку. Наприклад, Оля Фреймут після року в програмі "Ревізор", судячи з рейтингу і реакції глядачів, може висловити той самий голос народу. Це людина, якій вірять, прислухаються до її думки. Ми чекаємо, що Оля озвучить те, що говорить глядач, сидячи перед телевізором. В'ячеслав Манучаров - людина з величезним досвідом роботи в пародії і актор комедійного характеру. Він може судити авторитетно.

Команда

- Ця історія тягнеться ще з часів шоу "Мрії збуваються", - каже Маша про керівництво проектом. - Зрозуміла, що мені набагато цікавіше, якщо я інтегрована у виробництво шоу цілком. Так вигідніше і для проекту (посміхається). Зовсім інше відчуття себе в шоу і того, що відбувається. А все тому, що створюю програму з великою командою фахівців в муках, в дискусіях і суперечках, в прийнятті дуже важливих рішень. У цьому мій абсолютний професійний кайф.

А команда зібралася найсильніша. Виконавчий продюсер шоу, і права рука Маші, Вікторія Вишнякова. Креативний продюсер - Валерій Корсунський. Режисер-постановник - Олег Боднарчук. Його візитна картка - робота на "Фабриці зірок-3" і постановка шоу "Інший" Філіпа Кіркорова в Кремлівському палаці.

- За добірку музичних образів відповідають Паша Шилько (відомий радіоведучий і президент Gala Media Group, він же DJ Паша - прим. Ред.) І Петро Яловець (директор Gala Radio - прим.ред), які більше десяти років займаються тільки музикою. Вони знають всі чарти, альбоми всіх зірок і кращі композиції за останні сто років. Одна справа, коли Надя Мейхер виконає Марію Каллас, на яку вона схожа і здивує тільки тим, наскільки змогла вжитися в образ. А інша справа, щоб Надя заспівала в чоловічому образі непередбаченому навіть для неї самої.

У "ШОУМАСТГОУОН", шоу перевтілень, зібрали також кращих професійних художників по гриму.

- Ми зібрали універсальних солдатів - людей, які працювали на самих гучних проектах країни, в кращих фільмах сучасності, - розповідає Маша. - Їх портфоліо складаються тільки з робіт з артистами з гучними іменами. Це і Світлана Римакова та Ірина Білина, Олена Твеліна і Наташа Скоржепа, та інші.

Шоу великих перевтілень "ШОУМАСТГОУОН"! 

Повернутися назад
  дивіться
на новому